Hakkımızda

Gelişen dünya düzeniyle birlikte, değişen Vizyonun sanayiye kazandırdığı en önemli değerlerden biri olan “İş sağlığı ve iş güvenliği” konusunda hizmet veren Arte Mühendislik ve Teknik Emniyet Malzemeleri Ltd. Şti., 2006 yılından bu yana varlığını sürdürmektedir. İş güvenlik malzemeleri konusunda dünyanın en güçlü markalarının bölge bayiliği  ve satışını yapan Arte Mühendislik ve Teknik Emniyet Malzemeleri LTD. ŞTİ. çeşitli dünya markaları ile yine aynı sektörde geniş ürün yelpazesi sunarak Türkiye pazarında her geçen gün bilinirliğini arttırmaktadır.
Arte Mühendislik Teknik Emniyet Malzemeleri LTD.ŞTİ. 10 yıldan fazla süredir tecrübeli, eğitimli ve profesyonel kadrosu, zengin ürün çeşidi, güçlü stok ile müşterilerine hızlı ve sorunsuz hizmet sunarken, müşterinin tanımladığı beklentilere karşılık gelecek doğru ürünü önermek ve doğru şekilde kullanımı konusunda bilgilendirmek yoluyla da iş güvenlik malzemelerinin bilinçli kullanımını sağlamaktır.
Artık; sanayinin vazgeçilmezi haline gelen “İş sağlığı ve iş güvenliği” konusunun öneminin anlaşılması ve faydanın bire bir gözlenmesi yoluyla müşterilerin bilinçlendirilmesini Misyon edinerek sektöre katkı sağlamayı hedeflemektedir.